TEMEL İTAAT EĞİTİMİ

temel_itaat_1Biz öncelikle köpeğiniz için temel itaat derslerinin kişiye özel ve kendi evinde yapılmasının doğru olduğuna inanıyoruz. Can dostunuzun evinde, sahipleriyle birlikte yapılan eğitimlerde sonuçlar birçok yönden daha olumludur. Köpeğin bir yandan sahipleri ile iletişimi güçlenirken, bir yandan da oyun ve motivasyonlarla otur, yat, gel, bekle, bak bana gibi komutları öğrenir. Sokakta köpeğinizle tasmasını çekmeden yürüyebilmeniz, istediğinizde köpeğinize dur/bekle komutları verebilmenizi sağlayan temel itaat derslerinde aynı zamanda diğer köpeklerle sorunsuz, doğru şekilde sosyalleşme, iletişime geçme gibi durumlar da köpek sahibi ile birlikte, köpeğinizi rutin olarak gezdirdiğiniz çevrede gerçekleştirilir.

Temel itaat eğitiminde öğrenilen komutlar sayesinde köpek ile sahibinin ilişkilerinin kalitesini arttıracak ve dolayısıyla köpeğinizle dışarıda daha fazla zaman geçirebilir, başkalarına rahatsızlık vermeden yanınızda gezdirebilirsiniz.

BASIC OBEDIENCE TRAINING

temel_itaat_2First of all we believe that the obedience training for your dog must take place at his private space, his own home. A training that takes places at your best friends home, with his owner would give much more efficient results. Whilst the dog’s communication with his owner gets strengthen, with games and motivations he learns instructions like sit, lay down, come, wait, and look at me. Walking in the street with your dog without pulling his leash, giving him commands like stop, sit, providing him to socialize to communicate with other dogs in a correct manner are all take place at the environment in which you together walk around routinely.

Through basic obedience training the communication between you and your dog gets strengthen thus allowing you to easily spend time with him outside without bothering others.

Pack Leader
Pack Leader
DAVRANIŞ SORUNLARI ÇÖZÜMLERİ
Enerjimiz
Enerjimiz
POZİTİF EĞİTİM
POZİTİF EĞİTİM
Enerji Köpek İlişkisi
Enerji Köpek İlişkisi
TEMEL İTAAT EĞİTİMİ
TEMEL İTAAT EĞİTİMİ
Köpeginizin Vücut Dili
Köpeginizin Vücut Dili
Cesar Millan ile Dog Psychology Center’da..
Cesar Millan ile  Dog Psychology Center’da..
Egzersiz Disiplin Sevgi
Egzersiz  Disiplin  Sevgi
Posıtıve Energy Dogs
Posıtıve Energy Dogs

Neden ‘’Positive Energy Dogs’’ ?

Neden Positive Energy Dogs, yani pozitif enerjili köpekler? Pozitif köpek eğitimi ve köpek psikolojisini anlamak ve köpek dostlarımızın dengeli pozitif enerjide kalarak komutlarımızı öğrenmesi çok önemli. Eğitim adı altında bir başkası tarafından köpeklerimize baskı uygulanması, evlerinden uzaklaştırıp tanımadıkları bir ortamda strese sokulmaları, herşeyden önce onların psikolojilerini bozar ve mental yapılarına zarar verebilir.
Oysa ki pozitif köpek eğitimi diye bilinen eğitimler, öncelikle köpeğinizin kendi güvenli ortamında gerçekleştirilir. Burada amaç, mümkünse sahibiyle birlikte (ki sahiplerin en az 3-4 derse katılmaları önemle rica edilir), sevgiyle, oyunla, köpeklerimizin doğru şekilde sosyalleşmesini sağlayarak dış dünyaya doğru adım atabilmeleri için onları hazırlamaktır.