1973 yılında İstanbul’da doğdum.1991 yılında ilk köpeğim POGO hayatıma girdi.1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Turizm İşletme Bölümü’nden mezun oldum.1999 yılında POGO Organization markası adı altında ilk gece kulübüm olan The Lab’i açtım.Ardından Plus ve Mushroom adlı mekanlar geldi.

POGO Organization olarak Paul Oakenfold’dan Boy George’a kadar birçok dj ve producer’ı Türkiye’ye getirdim.
Daha sonra Tony Bennett, Duran Duran, The Exploited, The Good, The Bad & The Queen, Chris Botti,Roberto Fonseca, Skunk Anansie, Mattafix, Ray Gelato gibi birçok dünyaca ünlü sanatçının İstanbul’a booking ve organizasyonlarını gerçekleştirdim.

2003 yılında ikinci köpeğim Rasta hayatıma girdi.Müzik yazarlığı, kulüpler, konserlerden sonra hayatımın ikinci devresinde tamamen ve sadece köpeklerle ilgilenmeyi seçtim.

Cesar Millan’ın yanına, Kaliforniya’ya gidip Dog Psychology Center’da eğitim aldım.

Köpeklerin psikolojilerin anlayarak onlarla iletişime geçmenin önemini; ayrıca enerjinin bizim ve köpeklerin hayatında ne kadar büyük bir yere sahip olduğunu Cesar Millan ile tecrübe etmek benim için çok önemli bir adım oldu.

Ben de topraklanmadan nefes egzersizlerine, meditasyondan kuantum düşünce tekniğine kadar; haşır neşir olduğum tüm bu konuları köpekleri rehabilite etmeye, köpekleri dengeli ve pozitif zihin yapısına geçirmeye, bireylerin köpeklerini eğitirken onların psikolojilerini bozmadan ve hiçbir şekilde baskı uygulamadan can dostlarımızın yeteneklerini göstermelerine yardımcı oluyorum.